اتوماسيون كارت تخفيف فروشگاهى

اتوماسيون كارت تخفيف فروشگاهی و رستورانی
با توجه به اهميت بسزاي تبليغات و شيوه هاي جلب رضايت مشتري در امر فروش شركت سيستم پرداز گيل با توجه به تجربيات 15 ساله خود در امر نرم افزارهاي مديريتي و اتوماسيون، شيوه اي كاربردي و جديد را در اين امر ارائه نموده است كه با كمترين هزينه ضمن تثبيت مشتريان دائمي، مراكز فروشگاهي و رستوراني مي توانند به جذب مشتريان جديد نيز بپردازند.
در اين روش در قبال مبلغ خريدي كه مديريت فروشگاه تعيين مي كند درصد تخفيف مشخصي از سوي مديريت بر روي كارت هوشمندي كد شده و در اختيار مشتري قرار مي گيرد و با تعيين مدت اعتبار اين كارت به نوعي مشتري راجهت خريد مجدد و استفاده از تخفيف ترغيب مي نمايند. حتي امكان ثبت نام و مشخصات و جمع آوري اطلاعات جهت پيگيري و ارسال تبليغات و ارائه خدمات بهتر به مشتري را نيز مهيا مي سازد.
كارتهاي ارائه شده به مشتريان از نوع Pvc هوشمند با كد اختصاصي و ضريب امنيتي بالا غير قابل تقلب بوده و استفاده از آن در مراكز مشابه امكانپذير نمي باشد. امكان چاپ رنگي بر روي كارتها بستر مناسبي جهت اطلاع رساني، تبليغات و اسپانسرينگ را فراهم مي سازد.
درصورت نياز براي صدور آني كارت با نام و مشخصات مشتري مي توانيد پرينتر های حرفه ای چاپ كارت Pvc را از شركت سيستم پرداز گيل تهيه فرماييد.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سیستم پرداز گیل میباشد. طراحی و اجرا: رایمون نگارش

copyyright   2013